Презентація досвіду (23.02.17)

23 лютого 2017 року в Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» відбулась презентація досвіду «Реалізація диференційованого підходу на уроках фізичної культури». У роботі взяли участь учителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів, молоді спеціалісти та вчителі другої кваліфікаційної категорії. Учасники заходу ознайомились з теоретичними основами диференційованого підходу на уроках фізичної культури та його практичною реалізацією.

Копилова Л.В., учитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», учитель вищої категорії, учитель-методист, Відмінник освіти України виступила з доповіддю на тему «Теоретичні основи диференційованого підходу на уроках фізичної культури».
Байдак І.А., учитель фізичної культури СЗШ № 230 Святошинського району, учитель вищої категорії, учитель-методист, методист-кореспондент ІППО КУ імені Бориса Грінченка виступила з доповіддю на тему «Врахування фізичних можливостей учнів при заняттях гімнастикою».
Практичний досвід презентували:
Копилова Л.В. – Диференційований підхід при оволодінні технічними прийомами для виконання вправ.
Вєдєрнікова С.С., учитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» – Диференційований підхід із врахуванням статі й віку учнів.
Руда Г.О., учитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» – Диференційований підхід із використанням музичного супровіду.
Особливо цікавою виявилась заключна частина заходу. Усі учасники взяли активну участь у обговореннях презентації та обмінялися думками щодо індивідуальної траєкторії фізичного розвитку дітей та учнівської молоді.

Презентація пройшла на високому методичному рівні та викликала в учасників жвавий інтерес і зацікавленість.

Програмка презентації досвіду

Презентація (Байдак І.А.)