Archive for Історичні аспекти фізичного виховання

17 березня 2017 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань).

17 березня 2017 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань). У заході взяли участь науковці з різних університетів України.

ДЕТАЛЬНІШЕ>>

Олександр Костянтинович Анохін: сторінками біографії

Черпак Юрій Васильович
Інститут післядипломної педагогічної освіти
Київського університету імені Бориса Грінченка
y.cherpak@kubg.edu.ua

ОЛЕКСАНДР КОСТЯНТИНОВИЧ АНОХІН:
СТОРІНКАМИ БІОГРАФІЇ

Наведено маловідомі факти з біографії українського громадського діяча, лікаря-просвітника, активного пропагандиста фізичного виховання учнівської та студентської молоді О. К. Анохіна. Зокрема, звернено увагу на його захоплення спортом, широку публіцистичну, просвітницьку діяльність, насичену і різнопланову організаторську та літературну діяльність.
Ключові слова: фізичне виховання, гімнастика, спорт, О. К. Анохін.

ДЕТАЛЬНІШЕ>>

Виступ Ю.В.Черпака на Міжнародній конференції

foto_cherpak18-19 жовтня 2012 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Фізична культура і здоров’я людини: історія, сьогодення, майбутнє», присвячена 100-річчю першого київського диплома, який отримав лікар-просвітник, учитель фізичної культури Олександр Костянтинович Анохін та 130 річчю з дня його народження.
У роботі конференції взяли участь науковці з України, Польщі, Росії, а також спортсмени, методисти та вчителі фізичної культури м. Києва.

Ю.Черпак. Внесок О.Анохіна та В.Крамаренка у розвиток фізичного виховання молоді в Києві (І десятиріччя ХХ ст.)