Проведено вебінар «Імідж вчителя фізичної культури»

…Професійна місія педагогів Нової української школи
та вчителя фізичної культури зокрема
лежить у площині його готовності до змін власного іміджу.
Образ учителя мусить надихати.

19 жовтня 2023 року Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка проведено вебінар «Імідж вчителя фізичної культури». Захід пройшов у рамках курсів підвищення кваліфікації. В ньому брали участь вчителі фізичної культури, керівники і тренери спортивних секцій ЗЗСО.

Модератор заходу: Юрій Черпак, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.

Спікери:

Тетяна Анатоліївна Лигомина, магістр практичної психології, директорка Інклюзивно-ресурсного центру № 13 Дніпровського району міста Києва. Тема: «Психологічні підходи до формування професійного іміджу вчителя фізичної культури».

Юрій Васильович Черпак, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук. Тема: «Імідж учителя фізичної культури в умовах реального часу».

Під час вебінару учасники дізнались про психологічні підходи до формування іміджу вчителя, були розглянуті поняття «імідж» і «самопрезентація», «пріоритети іміджу». Фахівцям представили модель формування та конструювання. Висвітлено кроки щодо створення професійного й педагогічного іміджу. Учителі відпрацювали практичні навички успішності вчителя фізичної культури в умовах реального часу шляхом інтерактивного опитування.

Педагоги отримали корисні поради щодо того як створювати атмосферу довірливості на уроках через впровадження методів навчання «Storytelling», «Scribing», «Case Method» та критеріїв оптимальності.

Фінальний сегмент онлайн-заходу пройшов у активних обговореннях і обміну досвідом. Це був справжній інформаційний «ENERGY STREAM»!

Бажаємо стати успішним вчителем у педагогічній діяльності!

Матеріали вебінару
Сертифікати учасників