Вебінар «Партерна гімнастика в системі фізичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти»

m.liubymova-lysytsia11 лютого 2021 року кафедра дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка провела вебінар на тему: «Партерна гімнастика в системі фізичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти».

У ньому брали участь вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків і секцій столичних й регіональних закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

В умовах освітніх змін і викликів викладання на уроках фізичної культури має бути цікавим і різноманітним у виборі засобів навчання.

Модератори заходу:

Черпак Ю. В., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук;

Корнієнко І. П., методист науково-методичного центру професійного розвитку педагогів Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Спікери заходу:

Любимова-Лисиця М. В., учитель фізичної культури, хореографії середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 Дніпровського району;

d.lazebnyj-cholovskiyЛазебний-Чоловський Д. М., викладач  кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, учитель фізичної культури спеціалізованої школи № 216 Оболонського району, заслужений учитель України.

Марина Любимова-Лисиця презентувала особливості викладання, методику, прийоми навчання партерній гімнастиці, її вплив на розвиток гнучкості, координаційних здібностей та формування культури рухів. Вона зацікавила учасників вебінару новими педагогічними підходами, ідеями щодо процесу дистанційного навчання, впровадження партерної гімнастики в систему фізичного виховання дітей та учнівської молоді в закладах освіти.

Дмитро Лазебний-Чоловський поділився досвідом роботи з організації інтегрованих уроків з елементами гімнастики. Педагог зосередив увагу на впровадженні нової моделі уроків, подачі матеріалу, умінні підібрати цифрові інструменти під час дистанційно-змішаного навчання. В сегменті дискусійного простору він надав корисні поради учасникам вебінару.

Матеріали вебінару стануть у нагоді та доповнять методичний кейс, збагатять знання фахівців фізичного виховання і спорту закладів загальної середньої освіти м. Києва та інших регіонів.

Матеріали вебінару:

Любимова-Лисиця М. В. Партерна гімнастика в системі фізичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти: презентація

Любимова-Лисиця М. В. Комплекс вправ партерної гімнастики: відео (15 хв.)