Серпнева педагогічна онлайн-конференція присвячена початку 2020-2021 навчального року

serpneva_konferentsiya_202020 серпня 2020 року відбулась Серпнева педагогічна онлайн конференція міста Києва. Конференцію відкрив Віталій Кличко, київський міський голова.

Загалом конференція мала чотири напрямки роботи:

− Управлінський блок.
− Виклики дистанційного та змішаного навчання.
− Пріоритет здоров’я учасників освітнього процесу.
− Вища, базова передвища та професійна освіта в сучасних умовах.

У роботі конференції брали участь Олена Фіданян – директор Департаменту освіти і науки Києва (Київської міської державної адміністрації); Олег Бондаренко – начальник управління вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм Департаменту освіти і науки Києва; Віктор Огнев’юк – ректор Київського університету імені Бориса Грінченка; Лілія Гриневич – проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка; Михайло Войцехівський – директор Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка; Алла Гончаренко – завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти; Ірина Воротникова – завідувач кафедри природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка; Сергій Горбачов – освітній омбудсмен України.

Серпнева педагогічна онлайн-конференція міста Києва 20 серпня 2020 року (повний зміст): відео

Віктор Огнев’юк. Університет і виклики дистанційної освіти: відео

Дистанційне навчання столиці: цікаво, творчо, якісно! Робоча група (М. Ф. Войцехівський, І. П. Воротникова, Н. В. Чайковська, А. М. Гончаренко, Д. М. Лазебний-Чоловський): відео