Семінар-практикум

2 лютого 2017 року в Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» за сприяння міжнародної федерації легкої атлетики та федерації легкої атлетики України відбувся семінар-практикум у рамках міжнародного проекту «Дитяча легка атлетика ІААФ – Kids Athletikcs». В заході взяли участь учителі фізичної культури, слухачі курсів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Модератор семінару-практикуму Копилова Ліана Валентинівна, тренер проекту, учитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», учитель вищої категорії, Відмінник освіти України, провела для слухачів короткий тренерський курс. Особливо цікавою була практична частина заходу, де модератор проекту навчала слухачів курсів методичним прийомам засвоєння легкоатлетичних вправ. Пізніше вони були розподілені для роботи в групах, які формувались з учнів ліцею.
Пройшовши тренерський курс та успішно склавши іспити за міжнародною програмою, слухачі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка отримали сертифікат міжнародного зразка.
Семінар-практикум пройшов на високому методичному рівні та викликав живий інтерес у всіх учасників проекту.

Відеозапис