ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

З 4 по 16 березня 2015 року в Києво-Печерському ліцеї №171 «Лідер» Печерського району м.Києва проходив ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу. У змаганні взяли участь учителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів – переможці І (районного) туру. 10-13 березня 2015 року конкурсанти проводили уроки. За підсумками конкурсу журі визначило переможців у загальному заліку та окремо переможців у номінаціях «Інноваційний урок фізичної культури» та «Урок фізичної культури з елементами футболу».
У загальному заліку переможцями конкурсу та призерами стали:

matiushko І місце
Матюшко Оксана Леонідівна,
учитель фізичної культури школи І-ІІІ ступенів №294
Деснянського району
ruda ІІ місце
Руда Галина Олександрівна,
учитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер»
Печерського району
chykanova ІІI місце
Чиканова Олеся Вікторівна,
учитель фізичної культури спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №125
Дніпровського району

У номінації «Інноваційний урок фізичної культури»:
Руда Галина Олександрівна, учитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району, – І місце;
Матюшко Оксана Леонідівна, учитель фізичної культури школи І-ІІІ ступенів №294 Деснянського району, – ІІ місце;
Чиканова Олеся Вікторівна, учитель фізичної культури спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №125 Дніпровського району, – ІІІ місце.
У номінації «Урок фізичної культури з елементами футболу»:
Матюшко Оксана Леонідівна, учитель фізичної культури школи І-ІІІ ступенів №294 Деснянського району, – І місце;
Чиканова Олеся Вікторівна, учитель фізичної культури спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №125 Дніпровського району, – ІІ місце;
Руда Галина Олександрівна, учитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» Печерського району, – ІІІ місце.
16 березня 2015 року в Києво-Печерському ліцеї №171 «Лідер» відбулось урочисте закриття конкурсу.
2528На церемонії були присутні почесні гості від Федерації футболу України та Федерації футболу міста Києва, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка.
Переможці та учасники конкурсу були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) грамотами та цінними подарунками Федерації футболу України, грамотами Федерації футболу міста Києва.
Положення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»
Наказ ДОНМС від 06.04.2015 №169 «Про підсумки II (міського) туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»
Фотогалерея

Залишити відповідь