Запрошуємо на семінар-практикум «Розвиток лідерської компетентності вчителя фізичної культури»

18 травня 2023 року в місті Києві відбудеться семінар-практикум – «Розвиток лідерської компетентності вчителя фізичної культури».

Захід відбудеться на базі школи І-ІІІ ступенів № 266 Дарницького району за адресою: вул. Архітектора Вербицького, 14-Г (поруч станція метро «Харківська»).

Початок о 15:00.

До участі запрошуємо вчителів фізичної культури, керівників спортивних гуртків і секцій закладів загальної середньої освіти міста Києва.

Учителям мати спортивну форму та змінне взуття!

Організатор заходу – Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Семінар проходить у рамках «Фестивалю науки – 2023» Київського університету імені Бориса Грінченка.

Мета семінару – обмін досвідом, думками, поглядами щодо розвитку здатності вчителя до прийняття ефективних рішень у професійній діяльності, відповідального ставлення до обов’язків, мотивування учасників освітнього процесу до досягнення мети.

Програма семінару: теоретичні заняття (презентації, поради, рекомендації), майстер-класи (технології навчання, набуття практичних навичок).

Усі учасники безкоштовно отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 10 годин / 0,33 ЄКТС.

Учасники семінару підтверджують свою участь, заповнивши Google форму за покликанням: https://forms.gle/LGxVCMaR5EQLUYFs8

Модератор заходу – Черпак Юрій Васильович, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.

Контакти:

моб. тел.: +38 (067) 685-06-52 (Черпак Ю. В.);