Практичний семінар: «НУШ: упровадження варіативних модулів «Бадмінтон», «Падел», «Піклбол», «Настільний теніс» в освітній процес та гурткову роботу закладів загальної середньої освіти»

15 травня 2023 року згідно листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 20.04.2023 № 21/08-620 у місті Києві в очному форматі відбудеться практичний семінар «НУШ: упровадження варіативних модулів «Бадмінтон», «Падел», «Піклбол», «Настільний теніс» в освітній процес та гурткову роботу закладів загальної середньої освіти».

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Кіото, 25, Kyiv Racket Sports Park (поруч станція метро «Лісова»).

Початок о 14:00.

До участі запрошуємо вчителів фізичної культури, керівників спортивних гуртків і секцій закладів загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти.

Учасникам семінару мати спортивну форму та змінне взуття!

Участь у заході безоплатна.

Всі учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Обов’язково підтвердіть свою участь, заповнивши Google форму за покликанням: https://forms.gle/R8hie8qH4PoZ5eVy7

Організаторами семінару є: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ГО «Федерація бадмінтону України», ГО «Федерація падел-тенісу України» за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва.

Програма практичного семінару:
14:00-15:00 – теоретична складова;
15:00-17:00 – проведення майстер-класів варіативних модулів «Бадмінтон», «Падел», «Піклбол», «Настільний теніс».

Довідки за телефонами:

+38 (096) 984-10-30 – Тетяна Анатоліївна Малечко;
+38 (097) 842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.

До зустрічі!