Семінар-практикум: «Модельна навчальна програма «Фізична культура. 5-6 клас» у рамках реформи Нової української школи»

27 квітня 2023 року згідно листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 20.04.2023 № 21/08-619 у місті Києві в очному форматі відбудеться семінар-практикум.

Захід відбудеться на базі Українського колежу імені В. О. Сухомлинського спеціалізованої школи № 272 Дніпровського району міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Шептицького, 5-А.

Початок о 14:00.

До участі запрошуються вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти, які проводять уроки в 5-6 класах за Модельною навчальною програмою в рамках реформи Нової української школи.

Учителям із собою мати спортивну форму та змінне взуття!

Всі учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Обов’язково підтвердіть свою участь, заповнивши Google форму за покликанням: https://forms.gle/pBf2W1RATy14Z8Sd6

Організаторами семінару-практикуму є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва, ГО «JuniorS», ГО «Ukraine Active», спортивні федерації.

Питання, які будуть розглядатися на семінарі:

1. Упровадження модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-6 клас» у рамках реформи Нової української школи.
2. Проведення в закладах освіти міста Києва учнівської ліги «Здорова Україна» згідно з модельною навчальною програмою «Фізична культура. 5-6 клас.
3. Про участь 26-28 травня у міському спортивно-масовому заході Junior S за програмою учнівських ліг «Здорова Україна».
4. Формування команди амбасадорів та суддів нової фізичної культури м. Києва.

До зустрічі!