Готуємось до нового навчального року 2022-2023

В умовах сьогодення педагог є адептом і агентом освітніх змін в Україні. Бути в освітньому просторі, значить володіти інформацією: новою, актуальною, цікавою.

Шановні вчителі фізичної культури, керівники, тренери спортивних гуртків і секцій закладів загальної середньої освіти!

Пропонуємо вам відеоматеріали Всеукраїнських семінарів-практикумів для фахівців освітньої галузі «Фізична культура», які проходили в режимі онлайн.

До блоку матеріалів увійшли наступні теми:

• «Взаємозв’язок Нової української школи та програми Президента України «Здорова Україна».
  • «Кращі практики впровадження інновацій на уроках фізичної культури».
  • «Нормативно-правове та методичне забезпечення освітньої галузі «Фізична культура» (НУШ і загальні питання).
  • «Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти».

Організаторами заходів є: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО Ukraine Active, Всеукраїнське ГО Олександра Педана «Джуніор» та Федерації з видів спорту України.

Сподіваємось, що методичні відеоматеріали стануть вам у нагоді та будуть спонукати до нових педагогічних ідей, шляхів удосконалення педагогічної майстерності, опанування і впровадження методик навчання.

Взаємозв’язок Нової української школи та програми Президента України «Здорова Україна». 21.07.2022

Кращі практики впровадження інновацій на уроках фізичної культури. 14.07.2022

Нормативно-правове та методичне забезпечення освітньої галузі «Фізична культура» (НУШ і загальні питання). 28.07.2022

Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти. 4.08.2022