Європейські університетські ігри-2022 завершились

З 16 по 30 липня 2022 року в місті Лодзь (Польща) пройшли найочікуваніші змагання серед студентів – Європейські університетські ігри!

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висвітлив загальні результати виступу студентської збірної України.

У змаганнях брали участь понад 5 000 студентів із 40 країн Європи, які представляли понад 400 університетів!

До програми змагань увійшло 20 видів спорту.

Збірну команду України представляли 230 студентів із 41 університету України.

Наша студентська збірна була представлена в 16 видах спорту:

• баскетбол 3х3
  • баскетбол
  • бадмінтон
  • пляжний гандбол
  • пляжний волейбол
  • шахи
  • футбол
  • футзал
  • гандбол
  • дзюдо
  • карате
  • кікбоксинг
  • тхеквондо (ВТФ)
  • теніс настільний
  • волейбол
  • водне поло

У завершальний день змагань українські спортсмени поповнили скарбничку нагород збірної України з таких видів спорту:

• карате
  • тхеквондо
  • бадмінтон
  • баскетбол
  • гандбол

Загалом за весь період змагань українські спортсмени вибороли:

– 19 золотих медалей
– 25 срібних медалей
– 18 бронзових медалей

Збірна України посіла:

– 2-ге місце – в загальному заліку кількості медалей
– 3-тє місце – по золотим медалям!

Із детальною інформацією по здобутих нагородах можна ознайомитись тут.

Зазначимо, що 32 заклади вищої освіти України, із 41 представлених на Європейських університетських іграх, здобули нагороди.

Детальна інформація по закладах є тут.

Щиро вітаємо переможців, учасників Європейських університетських ігор-2022 за успішні виступи на представницьких студентських змаганнях і достойне представлення своїх університетів та України!

Від щирого серця дякуємо за всебічну підтримку в організації та підготовці учасників до Європейських університетських ігор і сприяння розвитку студентського спорту в Україні:

– Міністру освіти і науки України Сергію Шкарлету;
– Президенту Європейської університетської спортивної асоціації (EUSA) Адаму Рочеку;
– Спортивній студентській спілці України;
– Керівникам всеукраїнських федерацій і тренерам з видів спорту;
– Керівникам, представникам університетів;
– Відповідальним працівникам Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, його філіям.

Разом до Перемоги!