Визначна подія у світі міжнародного шкільного спорту «Всесвітня гімназіада – 2022»

З 14 по 22 травня 2022 року збірна команда України брала участь у «Всесвітній гімназіаді». Змагання відбулись у Франції (Нормандія – північний регіон) для учнів/учениць віком від 16 до 18 років.

Українська збірна налічувала 93 учасника. Загалом у «Всесвітній гімназіаді – 2022» взяли участь 3600 учасників із 63 країн світу.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив: «Для держави брати участь у таких пріоритетних міжнародних учнівських змаганнях – це велика честь, гордість і відповідальність».

Участь українських спортсменів відбулась за всебічної підтримки та сприяння:

• Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.
  • Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта.
  • Міністра освіти Франції Жана-Мішеля Бланкера.
  • Президента Міжнародної федерації учнівського спорту Лорана Петринки.
  • Президента Української федерації учнівського спорту Романа Греби.
  • Керівників всеукраїнських федерацій і тренерів з видів спорту.
  • Відповідальних працівників Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Учнівська збірна України змагалася у видах спорту: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, вільна боротьба, греко-римська боротьба, пляжний волейбол, спортивна гімнастика, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, брейкінг, настільний теніс, тхеквондо (ВТФ), регбі 7, стрільба з лука, фехтування.

Українські спортсмени вибороли 48 медалей:

• 11 золотих;
  • 18 срібних;
  • 19 бронзових.

Саме такий результат вивів наших юних спортсменів до десятки команд лідерів серед 63 країн.

Наступна «Всесвітня гімназіада» відбудеться у Бахрейні в 2024 році!

Вітаємо членів збірної учнівської команди України з таким достойним виступом!

Зичимо найміцного здоров’я, подальших успіхів на учнівській ниві, мирного та блакитного неба!