Відбувся вебінар «Як вчителю організувати навчання фізичній культурі учнів ЗЗСО за дистанційною формою в умовах воєнного часу»

29 березня 2022 року Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено вебінар «Як вчителю організувати навчання фізичній культурі учнів ЗЗСО за дистанційною формою в умовах воєнного часу».

У ньому брали участь вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти.

Спікерами заходу були:

Черпак Юрій Васильович, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. пед. наук;

Корнієнко Ірина Петрівна, викладач кафедри освітнього лідерства та методист НМЦ професійного розвитку педагогічних працівників Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Спікери представили педагогам практичні поради, рекомендації щодо питань організації віддаленого навчання фізичній культурі та індивідуального підходу до учнів ЗЗСО.

Акцент було зроблено на підбір форм, засобів відновлення дітей від психологічного стресу, підтримання рухової активності, підвищення захисних функцій організму.

Суттєвими стали теоретично-методичні поради з підбору варіативних модулів зі спорту, комплексів дихальної гімнастики, сегменту загальнорозвиваючих і релаксаційних вправ спрямованих на підвищення тонусу систем організму в умовах стресу.

Корисними виявились крокові рекомендації щодо першочегових завдань уроку в умовах дистанційного навчання та як допомогти учню повірити в себе через фізичні вправляння.

Під час вебінару вчителі виявили активність і зацікавленість.

Дискусійний простір учасники наповнили власними методичними наробками із досвіду роботи щодо організації дистанційного формату навчання.

Пропонуємо вчителям фізичної культури скористатись презентацією.

Запропоновані методичні матеріали, поради, корисні посилання стануть вчителям у нагоді їхньої педагогічної діяльності.

Бажаємо доброго здоров’я, мирного та блакитного неба!