Вебінар «Організація дистанційного та змішаного навчання фізичній культурі в закладах загальної середньої освіти»

webinar112 листопада 2020 року кафедра дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка провела вебінар на тему: «Організація дистанційного та змішаного навчання фізичній культурі в закладах загальної середньої освіти».

В ньому брали участь вчителі фізичної культури, керівники спортивних гуртків і секцій закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) м. Києва.

В умовах переходу на дистанційнo-змішане навчання ці питання потребують висвітлення, більш повного розкриття та змін організації освітнього процесу.

Спікерами заходу були:

Черпак Ю. В., старший викладач кафедри дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук;

Корнієнко І. П., методист науково-методичного центру професійного розвитку педагогів Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка;

Лазебний-Чоловський Д. М., викладач  кафедри дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, заслужений учитель України.

Юрій Васильович Черпак грунтовно розглянув основи дистанційного та змішаного навчання на уроках фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.

У доступній, зрозумілій формі Ірина Петрівна Корнієнко розкрила особливість методики навчання сучасного напрямку фітнесу «Зумбо» (Zumba).

Дмитро Миколайович Лазебний-Чоловський поділився досвідом роботи як учитель фізичного виховання спеціалізованої школи № 216 Оболонського району та інструментами організації дистанційно-змішаного навчання.

Матеріали вебінару в умовах освітнього сьогодення стануть у нагоді фахівцям фізичного виховання і спорту закладів загальної середньої освіти м. Києва та інших регіонів України.

Матеріали вебінару:

Черпак Ю. В. Основи дистанційного та змішаного навчання фізичній культурі в закладах загальної середньої освіти: презентація

Корнієнко І. П. Особливості Зумбо (Zumba) як сучасного напрямку фітнесу: презентація

Лазебний-Чоловський Д. М. Досвід вчителя: інструменти організації дистанційно-змішаного навчання з фізичної культури: презентація

Дистанційне навчання на уроці фізичної культури. Рухова активність. Дитяча розминка: відео (4 хв.)