Серпнева конференція. Методичні матеріали та поради з фізичної культури на 2020-2021 навчальний рік

«У процесі виховання дитини дуже важливо
розвивати ті фізичні та духовні сили,
які дано їй природою»
(О.К. Анохін)

logo_ippoВітаємо вчителів фізичної культури, керівників, тренерів спортивних гуртків і секцій з початком нового 2020-2021 навчального року!

У рамках міської Серпневої педагогічної онлайн-конференції для вчителів фізичної культури, керівників, тренерів, інструкторів спортивних гуртків і секцій пропонуємо блок сучасних, цікавих розробок і методичних матеріалів.

Шановні колеги пропонуємо вам авторські напрацювання столичних фахівців галузі фізичного виховання і спорту. Вчителі-спікери самостійно виявили бажання прийняти участь у міських серпневих заходах з фізичної культури присвячених початку нового 2020-2021 навчального року.

В умовах карантину зросла потреба навчання здобувачів освіти у дистанційно-змішаному форматі, і галузь фізичного виховання не виключення. В умовах сьогодення педагог має орієнтуватися в інформаційному-середовищі та володіти «ІТ-технологіями». Саме така векторність осучаснення навчання спонукає педагогів до об’єднання та взаємодій. Свідоме ставлення всіх учасників освітнього процесу до «Е-партнерства» робить його педагогічно правильноскерованим.

Блок методичних матеріалів складається із: відео-уроків, відео-посібників, презентацій, методичних рекомендацій щодо проведення занять: використання педагогічних технік, технологій та засобів навчання. Представлені напрацювання стануть у нагоді в організації очно-дистанційного навчання.

Вчителі-спікери створені блоки будували на засадах дитиноцентризму (враховуючи інтереси, думки, бачення, уявлення тощо) та індивідуальної траєкторії навчання. Розробники представили не тільки теорію і методику навчання, але й торкнулися питань історії становлення та розвитку українського фізичного, патріотичного, морального виховання, популяризації фізичної культури, спорту.

Вивчаючи, аналізуючи досвід колег, учитель може створити потрібну концепцію, модель навчання (сучасних педагогічних бачень, ідей, підходів, принципів якісних напрацювань) та підвищити рівень педагогічної майстерності.

Всі автори, що підготували методичні матеріали в рамках міської Серпневої педагогічної конференції 2020-2021 навчального року, отримають сертифікати за накопичувальною системою згідно вимог щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників України.

Серпнева конференція для вчителів фізичної культури: «Фізична культура: нові можливості та перспективи»: презентація заходу

Методичні матеріали

Євген Володимирович Шнурок, учитель фізичної культури гімназії № 323 Дарницького району

Відео-урок: «Артбол на уроках фізичної культури для учнів 3-4 та 5-7 класів (діджиталізація)». Інформаційно-цифрова компетентність на уроках фізичної культури

Проектна діяльність вчителя фізичної культури: презентація

Марина Валеріївна  Любимова-Лисиця, учитель фізичної культури середньої загальноосвітньої  школи № 42, керівник зразкового ансамблю «Аделаїда-Денс» спеціалізованої школи № 125 Дніпровського району, кандидат у майстри спорту

Партерна гімнастика як складова розвитку фізичних здібностей вихованців ЗЗСО: відео

Партерна гімнастика як складова розвитку фізичних здібностей вихованців ЗЗСО: анотація під відео

Партерна гімнастика: конспект уроку

Стрибки через резинку: відео-вправа

Ірина Антонівна Байдак, учитель фізичної культури київська гімназія № 154 Святошинського району

Розвиток координаційних здібностей та моторики пальців рук: презентація

Відео-урок. Розвиток координаційних здібностей та моторики пальців рук

Відео-заняття. Вправи з гімнастичною палицею

Олександр Олександрович Шунькин, учитель фізичної культури спеціалізованої школи № 61 Шевченківського району. Учасник ІІІ (фінального) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» – 2019

Авторський блок методичних матеріалів: методична розробка; конспекти уроків; відео-уроки фізичної культури; урок футболу та урок хортингу. Матеріали представлені на ІІІ (фінальний) тур Всеукраїнського конкурсу. Вчительський конкурс проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України та Української асоціації футболу

Відеорозробка уроку фізичної культури: модуль (хортинг)

Олександр Миколайович Гречаний, учитель фізичної культури Київської інженерної гімназії Дарницького району, майстер спорту України.
Лариса Олександрівна Гречана, учитель фізичної культури початкової школи № 334 Дарницького району, майстер спорту України.
Едуард Анатолійович Єрьоменко, професор Університету державної фіскальної служби України, канд.педаг.наук, заслужений майстер спорту України.

Бойовий хортинг: відео-презентація

Техніка форм хортингу. Частина 1: відео

Техніка форм хортингу. Частина 2: відео

Техніка форм хортингу. Частина 3: відео

Опис відеопосібника з хортингу. Частини 1, 2, 3

Е. А. Єрьоменко. Навчальна програма з бойового хортингу для учнів 1-11 класів ЗЗСО: титульна сторінка

Організація роботи з дітьми:

1. Джура – торнадо. Спортивний табір: відео

2. Веселі старти – торнадо: відео

3. Всеукраїнський турнір з бойового хортингу  (01.03.2020): відео

Дмитро Миколайович Лазебний-Чоловський, учитель фізичної культури спеціалізованої школи № 216 Оболонського району, заслужений учитель України, майстер спорту України

Відео-урок: «Міжпредметні зв’язки  та інтеграція: математична компетентність у фізичній культурі (початкова школа) за програмою НУШ»

Міжпредметна інтеграція фізичної культури та математики: конспект уроку

Тести для учителів

Залишити відповідь