Запрошуємо на навчально-практичні семінари та майстер-класи з дзюдо

The two judokas fighters fighting men on gray studio background18 березня 2021 року в м. Суми та 30 березня 2021 року в м. Харків відбудуться навчально-практичні семінари і майстер-класи з дзюдо.

Семінари проводяться на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 25.08.2020 року № 1/9-468 «Щодо запровадження інноваційного освітнього проєкту «Методика викладання дзюдо в закладах загальної середньої освіти» та з метою підвищення педагогічної майстерності вчителів фізичної культури і впровадження варіативного модуля «Дзюдо» в закладах загальної середньої освіти.

Організаторами є Федерація дзюдо України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

До участі запрошуються вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти. Під час навчання вчителі отримають методичні посібники, навчальні програми з дзюдо, що мають гриф Міністерства освіти і науки України.

Реєстрація для участі за посиланням: https://forms.gle/A3oWfg4JM9QTdLmf6

Участь у Проєкті безкоштовна та за бажанням вчителів.

Довідки за телефонами: (044) 248-21-67 (службовий) та (097) 842-32-67 – Галина Коломоєць.

Лист Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 05.03.2021 року № 22.1/10-496 «Щодо проведення у березні 2021 року навчально-практичних семінарів з дзюдо»