Майстер-клас: «Чирлідинг як технологія фізичного розвитку дитини»

«У процесі виховання дитини дуже важливо
розвивати ті фізичні і духовні сили,
які дано їй природою» (О.К. Анохін)

20 лютого 2019 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №125 Дніпровського району був проведений майстер-клас: «Чирлідинг як технологія фізичного розвитку дитини». У майстер-класі взяли участь вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти м.Києва.
Учасники заходу ознайомились з теоретичними засадами модуля «Чирлідингу» та його практичною реалізацією.

Теоретична частина.
Любимова-Лисиця М.В., учитель хореографії спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №125, керівник зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Аделаїда-Денс», член Національної хореографічної спілки України, кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики:
1. Презентація «Історія становлення та розвитку в Україні, базові елементи, вплив на здоров’я учнів, форми та засоби навчання, правила змагань, реалізація проектної діяльності в освітньому процесі школи».
2. Модуль чирлідинг в освітньому процесі навчального закладу.
Черпак Ю.В., методист НМЦ гуманітарної освіти та виховання ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук доповідь на тему: «Чирлідинг як складник гармонійного розвитку особистості».
Практична частина.
1. Відкрите заняття вихованців зразкового художнього колективу ансамблю танцю.
2. Проведення майстер-класу за участі вчителів фізичної культури.
Любимова-Лисиця М.В., учитель хореографії спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №125, керівник зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Аделаїда-Денс».
Цікавою виявилась заключна частина заходу. Учасники взяли активну участь у обговореннях, обмінялися власним педагогічним досвідом щодо визначення індивідуальної траєкторії фізичного розвитку дітей та учнівської молоді засобами чирлідингу.
Майстер-клас пройшов на високому методичному рівні та викликав жвавий інтерес і зацікавленість в учасників.