Відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура»

uchasnyky_konkursuЗ 19 по 26 січня 2018 року в середній загальноосвітній школі №128 Дніпровського району відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізична культура». Мета конкурсу – піднесення ролі вчителя фізичної культури, підтримка ініціативних педагогів, розвиток і популяризація різних видів спорту й здорового способу життя.
У конкурсі брали участь учителі фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів, переможці І (районного) туру.
Учасники пройшли п’ять конкурсних випробувань – «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Урок», «Навчальний проект».
У теоретичних випробуваннях конкурсанти виявили ґрунтовні знання з теорії та методики фізичного виховання, фізіології, педагогіки, психології й нормативно-правового забезпечення предмету.
У практичній роботі вчителі продемонстрували свої творчі здібності, використовували різні педагогічні техніки, підходи та засоби, враховуючи фізичну та психологічну підготовленість школярів. Фахова компетентність учителів допомогла учням проявити на уроці індивідуальні якості, розкрити потенційні можливості, вміння працювати в команді.
За результатами всіх випробувань компетентне журі обрало переможців, імена яких на заключному засіданні оголосив голова журі Ніколаєнко В.В.:

І місце

Лазебний-Чоловський
Дмитро Миколайович,

учитель СШ №216
Оболонського району

ІІ місце

Крамаренко Валерій Олександрович,

учитель НВК №30 «ЕКОНАД»
Дніпровського району

ІІІ місце

Руда Галина Олександрівна,

учитель Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер»
Печерського району

Щиро вітаємо переможців та учасників ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізична культура»!!!