Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2018» відкриє нові імена

konkurs_uchytel_rokuСправжній педагог, випереджаючи свій час, має працювати на майбутнє, і саме тому педагогічну професію вважають творчою місією.
Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності «Учитель року-2018» запрошує до участі вчителів-професіоналів, творчих, відкритих до нових знань, готових долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи.
Конкурс проводитиметься у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».
Усіх охочих узяти участь у конкурсі «Учитель року-2018» просимо з 01 по 22 жовтня 2017 року зареєструватися на платформі Конкурсу.
Інструкцію зі створення профілю та завантаження матеріалів, інші документи розміщено на офіційній сторінці Конкурсу.
Зміни в школі відбудуться тоді, коли зміниться вчитель. Приєднуйтесь до когорти кращих учителів України! Змінюймо нашу країну разом!
Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року»
Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 р. №866 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018»
Лист Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 р. №1/9-508 «Про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018»
Інструкція зі створення профілю та завантаження матеріалів