Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури (2017)

uchasnyky_olimpiady7-9 квітня 2017 року в СЗШ №219 Оболонського району відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури для учнів 11-х класів. СЗШ №219 випала честь приймати такий почесний спортивний захід. У змаганнях узяли участь 20 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва, переможців ІІ (районного) етапу.
У практичному турі учні виконували завдання з таких видів спорту: легка атлетика, футбол, волейбол, гімнастика, баскетбол, туризм, гандбол.
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури (юнаки)
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури (дівчата)
Фотогалерея
Наказ ДОНМС від 13.04.2017 №357 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури у 2016/2017 навчальному році»