ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу

09 – 21 березня 2017 року в навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук – ліцей № 293» Деснянського району відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», метою якого є піднесення ролі вчителя фізичної культури в суспільстві, підтримка ініціативних педагогів, розвиток шкільного футболу та популяризація здорового способу життя.

На урочистому відкритті Конкурсу були присутні почесні гості: Столітенко Є. В., директор організаційного департаменту Федерації футболу України, член УЕФА з масового футболу; Мельник С. Б., головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту; Черпак Ю.В., методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Учителі загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва – переможці І (районного) туру – проводили два конкурсних уроки – урок з елементами футболу та інноваційний урок фізичної культури.
Надзвичайно цікавими були інноваційні уроки. Вперше на Конкурсі було представлено урок з плавання, який провела Щербакова Валентина Анатоліївна, учитель школи № 263 імені Євгена Коновальця Деснянського району. Вєдєрнікова Світлана Сергіївна, учитель Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», застосовувала інноваційні методики навчання та використала під час проведення уроку степ-платформи. На уроці у Котяй Валентини Вікторівни, учителя спеціалізованої школи № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе Дарницького району, учні оволоділи техніками, які стануть корисними під час проведення туристичних походів.
Педагогічна майстерність допомогли автору найкращого уроку з елементами футболу – Івановій Галині Іванівні, учителю середньої загальноосвітньої школи № 195 імені В. І. Кудряшова Дніпровського району – презентувати восьмикласникам цікаві факти з історії жіночого футболу в Україні. Її урок вразив усіх динамічністю та різноманітністю прийомів навчання елементів футболу.
За підсумками Конкурсу журі визначило переможців у загальному заліку та окремо – у номінаціях «Інноваційний урок фізичної культури» та «Урок фізичної культури з елементами футболу». Абсолютним переможцем ІІ (міського) туру стала Вєдєрнікова Світлана Сергіївна, учитель Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер».
21 березня на урочистому закритті всі лауреати та переможці конкурсу були нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Грамотами та подарунками Федерації футболу України, Грамотами Федерації футболу міста Києва.

У загальному заліку переможцями конкурсу та призерами стали:

Ведєрнікова

Вєдєрнікова Світлана Сергіївна, учитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району – І місце;

Котяй В.В.

Котяй Валентина Вікторівна, учитель фізичної культури спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе Дарницького району – ІІ місце;

Иванова

Іванова Галина Іванівна, учитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 195 ім. В.І. Кудряшова Дніпровського району – ІІІ місце.

У номінації «Інноваційний урок фізичної культури»:
Можаровський Денис Миколайович, учитель фізичної культури загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Гімназія № 257 «Синьоозерна» Подільського району – ІІІ місце.

У номінації «Урок фізичної культури з елементами футболу»:
Іванова Галина Іванівна, учитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 195 ім. В.І. Кудряшова Дніпровського району – І місце;
Вєдєрнікова Світлана Сергіївна, учитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району – ІІ місце;
Котяй Валентина Вікторівна, учитель фізичної культури спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе Дарницького району – ІІІ місце.