Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури (2016)

uchasnyky_olimpiady15-16 квітня 2016 року в гімназії «Міленіум» №318 Солом’янського району відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури для учнів 11-х класів. У змаганнях узяли участь 19 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.
Олімпіада проводилась у два тури: теоретичний та практичний. Теоретичний тур проходив у формі тестування, учні мали відповісти на 30 запитань. У практичному турі учні виконували завдання з таких видів спорту: легка атлетика, футбол, волейбол, гімнастика, баскетбол, туризм.
Тестові завдання з відповідями
Результати І і ІІ турів ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури (юнаки)
Результати І і ІІ турів ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури (дівчата)
Фотогалерея