Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту

dsc04409005-6 лютого 2014 року в Скандинавській гімназії Дарницького району відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту для учнів 11-х класів. У змаганнях узяли участь 23 учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва.
Олімпіада проводилась в два тури – теоретичний і практичний. Теоретичний тур проходив у формі тестування, учні мали відповісти на 30 запитань.
У практичному турі учні виконували завдання з таких видів спорту: легкої атлетики, футболу, волейболу, гімнастики, баскетболу, гандболу й туризму.
Завдання теоретичного туру та відповіді
Попередні результати учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту
Наказ ДОНМС від 25.02.2014 №111 «Про підсумки ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту у 2013-2014 навчальному році»