Відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту

bezopasnaya_fizkultura[1]22-23 лютого 2013 року в Скандинавській гімназії відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту. У змаганні взяли участь 17 учнів 11-го класу ЗНЗ м. Києва. Олімпіада складалася з двох турів – теоретичного і практичного. У практичному турі учні мали виявити підготовку в таких видах спорту, як легка атлетика, гімнастика, баскетбол, футбол, волейбол, гандбол, туризм.
Завдання теоретичного туру ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту
Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту