Переможець конкурсу
В.О.Твардовський

З 13 по 21 травня 2013 року в Слов’янській гімназії Дарницького району столиці відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.
У конкурсі взяли участь учителі фізичної культури ЗНЗ – переможці І (районного) туру. 15-16 травня 2013 року конкурсанти проводили інноваційні уроки (тема уроку – за вибором учителя). 17, 20 травня проводились уроки з елементами футболу. За підсумками конкурсу журі виявило переможців у загальному заліку та окремо переможців у номінаціях «інноваційний урок фізичної культури» та «урок фізичної культури з елементами футболу».
Положення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури: фоторепортаж
У загальному заліку:
І місце посів учитель фізичної культури школи І-ІІІ ст. №78 Печерського району Твардовський Віктор Олександрович;
ІІ місце посіла вчитель фізичної культури СНВК «Деснянка» Деснянського району Куторей Олена Михайлівна;
ІІІ місце виборов учитель фізичної культури спеціалізованої школи №97 Копайгора Владислав Миколайович.
У номінації «інноваційний урок фізичної культури»:
ІІ місце виборола вчитель фізичної культури СНВК «Деснянка» Деснянського району Куторей Олена Михайлівна;
ІІІ місце посіла вчитель фізичної культури Київської інженерної гімназії Дарницького району Царапкіна Наталія Вікторівна.
У номінації «урок фізичної культури з елементами футболу»dsc00033:
І місце виборов учитель фізичної культури школи І-ІІІ ст. №78 Печерського району Твардовський Віктор Олександрович;
ІІ місце посів учитель фізичної культури спеціалізованої школи №97 Копайгора Владислав Миколайович;
ІІІ місце посіла вчитель фізичної культури СНВК «Деснянка» Деснянського району Куторей Олена Михайлівна.
Решта учасників стали лауреатами конкурсу.
21 травня в Слов’янській гімназії відбулось урочисте закриття конкурсу.
На урочистому закритті були присутні почесні гості від Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), інституту проблем виховання НАПН України, Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, Федерації футболу України та Федерації футболу міста Києва.
Переможці та лауреати конкурсу були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і цінними подарунками від Федерації футболу України та Федерації футболу міста Києва.